Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Don't Stop the Queen - Free Blues Club


10 stycznia 2015 roku we Free Blues Clubie Freddie Mercury zaśpiewał głosem Piotra Andrzejczaka i zespołu Don't Stop The Queen. Szczecińska grupa jako jedna z nielicznych jest rekomendowana przez międzynarodowy fanklub zespołu Queen. Jak grali? Zobaczcie krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Szczeciński zespół od wielu lat sukcesywnie zdobywa serca publiczności z całej Polski. Występ zespołu, który jest wspaniałą rozrywką dla całych pokoleń, na długi czas pozostaje w pamięci każdego słuchacza. Cechami charakterystycznymi grupy są idealnie odwzorowane stroje oraz jedyny w swoim rodzaju ruch sceniczny. Atuty te sprawiają, że publiczność czuje się jak przeniesiona w czasy świetności zespołu QUEEN. Koncert w szczecińskim Free Blues Clubie zebrał rzeszę fanów muzyki granej niegdyś przez legendarny brytyjski zespół.

Foto: 
Kacper Konarzewski

Zobacz również