Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Galerie

Fotorelacja ze środowego (27 lipca) koncertu Macy Gray na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich. Artystka wystąpiła w ramach cyklu Szczecin Music Fest 2016. 

Fotorelacja z koncertu inaugurującego Łąkę Kany w sezonie 2016. W piątkowy (3 czerwca) wieczór na scenie Łąki zaprezentowął się nowy szczeciński projekt The Ears. Członkami formacji są aktorka Marta Uszko, saksofonista Tomek Licak i perkusista Maciek Wróbel. Gościnnie z zespołem wystąpił gitarzysta Michał Starkiewicz.

Fotorelacja z piątkowego (3 czerwca) koncertu grupy Dżem w szczecińskim Amfiteatrze. W trakcie ponaddwugodzinnego występu zespół przypomniał swoje największe przeboje, co spotkało się z gorącym przyjęciem przez fanów.

Fotorelacja z sobotnich (21 maja) koncertów w ramach Juwenaliów 2016. Na scenie na Łasztowni dla szczecińskich żaków wystąpili: Bogu Bogdan x Hyziu, Sage/TKZetor, Dwa Sławy, Sobota, KĘKĘ, TEDE i O.S.T.R.

Fotorelacja z piątkowych (20 maja) koncertów w ramach Juwenaliów 2016. Na scenie na Łasztowni dla szczecińskich żaków wystąpili: Frontrow, Organek, Kamil Bednarek, OHO!KOKO oraz Dawid Podsiadło.

Fotorelacja z czwartkowych (19 maja) koncertów w ramach Juwenaliów 2016. Na scenie na Łasztowni dla szczecińskich żaków wystąpili: ETA, Antiplan, Ania Dąbrowska oraz Lady Pank. 

Fotorelacja z czwartkowego (12 maja) koncertu w ramach filharmonicznego cyklu SoundLab. Tym razem mogliśmy posłuchać utworów Tomka Makowieckiego, który wystąpił razem z doborowymi przedstawicielami rodzimej sceny elektronicznej - Józefem Skrzekiem, Władysławem Komendarkiem i Danielem Bloomem, którzy brali udział przy powstawaniu ostatniej płyty Makowieckiego zatytułowanej "Moizm".

Fotorelacja ze środowego (27 kwietnia) koncertu zespołu Shy Albatross w Słowianinie. Grupę powołał do życia Raphael Rogiński, łączy muzycznie różne kultury. Kwartet zabrał słuchaczy w niezwykłą podróż, w trakcie której usłyszęliśmy balafon, gitarę, rhodes, wibrafon czy cymbały. Muzyka niezwykła i - podobnie jak teksty śpiewane przez Natalię Przybysz - zmuszająca do refleksji.

 

Fotorelacja z sobotniej (23 kwietnia) Nocy Performerów w ramach 51. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT..

 

Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana "KARABIN" ukazała się 26 lutego 2016 roku. Nowemu wydawnictwu towarzyszy trasa koncertowa artystki, która obejmuje również Szczecin. 23 kwietnia w Domu Kultury Słowianin Maria Peszek wraz z zespołem zagrała piorunujący koncert. 

Strony