Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Juwenalia Szczecin 2015 - koncert na Łasztowni, dzień pierwszy


Pierwszy dzień święta szczecińskich Żaków, czyli Juwenalia na Łasztowni już za nami. Pod sceną zebrało się mnóstwo studentów, tych obecnych, byłych oraz tych przyszłych, by bawić się w rytm muzyki zespołów zaproszonych na to wydarzenie. Pierwszy dzień obfitował w mocne brzmienia.

Na pierwszy ogień poszedł mlody szczeciński zespół Joyride, który zdążył zgromadzić już rzeszę fanów. Po ich występie scenę opanowali Chorzy z charyzmatycznym wokalistą - Olkiem Różankiem, który po raz kolejny dowiódł profesjonalizmu i zaangażowania. Trzeciego zespołu - The Analogs - nie trzeba nikomu przedstawiać. Późniejszym wieczorem miejsce pod sceną wypełniła publiczność bawiąca się przy dźwiękach zespołu Enej, zaś punktem kulminacyjnym był występ Comy. Pierwszy dzień Juwenaliów w Szczecinie kończyła muzyka disco polo w wykonaniu grupy After Party.

Foto: 
Kacper Konarzewski

Zobacz również