Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Tennis Music Festival - BeltaineSzczeciński PEKAO Szczecin Open to nie tylko tenis na najwyższym poziomie. Wśród rozgrywek na kortach przy Wojska Polskiego czekała na nas również inna impreza towarzysząca turniejom tenisowym - Tenis Music Festival. 

W środowy wieczór na scenie pod jednym z namiotów wystąpił zespół Beltaine. Pochodzący ze Śląska muzycy zaprezentowali swój materiał z gatunku folku bretońskiego i irlandzkiego, w którym nie zabrakło zarówno spokojnych, melodyjnych dźwięków, jak i skocznych, często zaaranżowanych w nowoczesny sposób utworów. Wielokrotnie nagradzany zespół przygotował bombową mieszankę nie tylko dla miłośników irlandzkich rytmów, podrywając z krzeseł wszystkich zgromadzonych. Jesteśmy pewni, że zespół, nie pierwszy raz koncertujacy w Szczecinie, nie dostał do szczecińskiej publiczności takich owacji.

Foto: 
Kacper Konarzewski

Zobacz również