Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Pan Jędras w Domku Grabarza – film i Piosenki Na Kacu

Gdzie: 
Domek Grabarza, ul. Storady 2
Data wydarzenia: 
Piątek, 18 Październik, 2013 - 20:00
Za ile: 
10 zł

Zapraszamy na wieczór z niezwykłą muzyką i niebanalnym filmem. Zagra Pan Jędras wraz z zespołem. Będzie można obejrzeć również film Kojot, o punkrocku, miłości i ideałach młodości.

TegoSlucham.pl oraz Stowarzyszenie Klub Storrady organizują wyjątkowy wieczór: najpierw obejrzymy film Kojot, autorstwa Jędrzeja Bączyka (czyli Pana Jędrasa). O czym jest ta trwająca około pół godziny etiuda? Adaś obiecał sobie kiedyś, że straci dziewictwo tylko z kobietą, w której się najpierw zakocha i zakochuje się w Marysi. Żeby jej zaimponować, zakłada zespół - tak wyszło, że punkrockowy. Okazuje się, że rzeczywistość punkowa jest bardzo trudna dla romantyków…. Film zdobył wiele ogólnopolskich nagród, w tym Nagrodę Główną Srebrny Lajkonik dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 

Druga część wieczoru to koncert Pana Jędrasa wraz zespołem. Usłyszymy piosenki o barze, o wódce i o dziewczynach, pochodzące z płyty Piosenki Na Kacu. W wersji koncertowej piosenki te rozbrzmiewają przy dźwiękach guitalele (połączenie gitary i ukulele), kontrabasu, klawiszy i przeszkadzajek. Zostały nagrane dla przyjaciół, do śpiewania gdzie się da, uśmiechania ile wlezie i tańczenia. Pan Jędras ma nadzieję, że dadzą i Wam chociaż trochę poczucia, że nie jesteście sami w swoich smutkach i radościach, i to nie tylko na kacu.

 

Piosenki Na Kacu można odsłuchać i pobrać za darmo ze strony Pana Jędrasa

 

Wydarzenie zostało objętę naszym patronatem medialnym - serdecznie zapraszamy!

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również