Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Charytatywna "Magia Marzeń" w Rockerze

Gdzie: 
Rocker Club, ul. Partyzantów 2
Data wydarzenia: 
Niedziela, 6 Grudzień, 2015 - 18:00
Za ile: 
30 zł

W mikołajkowy wieczór w Rockerze Artyści z naszego miasta kolejny raz jednoczą siły, by pomóc potrzebującym. Tym razem w ramach szczecińskiej edycji charytatywnej akcji "Magia Marzeń" wystąpią CHORZY, Jackpot, OHO!KOKO, Kępisty Quartet i Grupa Improwizacyjna Pod Pretekstem. Start o 18:00.

Fundacja Mam Marzenie zaprasza do spędzenia mikołajkowej niedzieli w nietuzinkowy sposób. O 18:00 rozpoczniesię wyjątkowy koncert szczecińskich artystów o wielkich sercach. Zagrają CHORZY, OHO!KOKO, Jackpot i Kępisty Quartet. Swój specjalny udział zapowiedziała również Szczecińska Grupa Improwizacyjna "Pod Pretekstem". Całkowity dochód za bilety i z aukcji będzie przeznaczony na spełnienie marzeń naszych Marzycieli – podopiecznych Fundacji Mam Marzenie oddział Szczecin.


 

W przerwie między setami odbędzie się aukcja charytatywna, w ramach której będzie można wylicytować drobiazgi od znanych i lubianych. Organizatorzy mają w zanadrzu jeszcze więcej niespodzianek! 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł do nabycia na bilety24.pl oraz w klubie przed wydarzeniem.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również