Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Chemia i Hanza we Free Blues Clubie

Gdzie: 
Free Blues Club, al. Powstańców Wielkopolskich 20
Data wydarzenia: 
Sobota, 5 Grudzień, 2015 - 21:00
Za ile: 
30/40 zł

W sobotę 5. grudnia we FBC będzie bardzo rockowo. Na scenie rządzić będą dwaj utalentowani wokaliści - Piotr Niesłuchowski z Hanzy oraz Łukasz Drapała z Chemii. Start o 21:00.

CHEMIA rusza w swoją trzecią trasę koncertową. Trasa promuje najnowszy album “LET ME” wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen mocnych riffów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin Official, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. 

Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.
 

 

Numer "Let Me" został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski. Wszyscy stwierdzili, że w najlepszy sposób definiuje styl Chemii. Koncept teledysku jest wynikiem artystycznej kreacji zespołu oraz producentów z Anglii. I w taki właśnie post industrialny sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie!

 

Jako support wystąpi grupa Hanza - Bartek na garach, Tomek na gitarze, Marcin na basie i Piotrek na wokalu. Grają rocka i wierzą w dobrą energię na scenie.

 

 
 
 
Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu) do nabycia na bilety.fm i w klubie.
Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również