Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Complete Radio Silence oraz Milkink w ramach Tego Słucham #29

Gdzie: 
Domek Grabarza, ul. Storrady 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 7 Listopad, 2015 - 21:00
Za ile: 
15 zł

Cykl koncertowy Tego Słucham zaprasza na wieczór, w którym królować będą gitary. Będzie to okazja dla fanów niepokornego gitarowego grania do spotkania z agresywnymi, pełnymi punkowej energii riffami, które dominują w twórczości Milkink oraz shoegaze’owymi, psychodelicznymi i bardziej melodyjnymi motywami, charakterystycznymi dla Complete Radio Silence. 

Complete Radio Silence powstał w 2007 r. w londyńskim Camden Town. Specyfika tego miasta znalazła swoje odbicie w składzie zespołu, który zmieniał się wielokrotnie i zasilany był przez muzyków z wielu zakątków świata, m.in. z Chin, Japonii, Portugalii, Włoch, Kolumbii, Australii, UK i Polski. Grupa ma na koncie dwie EPki: Fog (2009) i Complete Radio Silence (2011) oraz album Bendyland (2014).

 

Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na kolejną płytę. Muzyka Complete Radio Silence oparta jest na przesterowanych i modulowanych brzmieniach gitar, podbitych dynamicznymi rytmami perkusji i basu. Gęste tekstury oryginalnych melodii dają tło wokalom wszystkich członków grupy. Z kolei teksty, zainspirowane poezją Baudelaire’a, futurystów i dadaistów, przedstawiają obrazy współczesnego świata, nieprzewidywalności wypadków oraz osobistych abstrakcyjnych spostrzeżeń i interpretacji. W szeregach CSR występuje Paweł Saul, który łączy zespół ze Szczecinem. W latach 90 współtworzył szczecińską alternatywę, m.in. w szeregach grup Kfaza i Moto.

 

 

Milkink to gitarowo-perkusyjny duet, poruszający się gdzieś na pograniczu gatunków noise i post-hardcore. Pochodzą z Międzyrzecza. Debiutowali w tym roku maksisinglem, który mieści dwa utwory. Duet potrafi wytworzyć prawdziwą ścianę gitarowego hałasu, ale i puszcza oko do bardziej melodyjnych rozwiązań.

 

 

Koncert będzie 29. odsłoną cyklu koncertowego Tego Słucham, realizowanego przez portal TegoSlucham.pl oraz Klub Storrady.

 

Nad wydarzeniem został objęty patronat przez SzczecinGłówny.org.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również