Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Czesław (za)Śpiewa w Imperium

Gdzie: 
Imperium, al. Boh. Warszawy 34/35
Data wydarzenia: 
Czwartek, 24 Październik, 2013 - 19:00
Za ile: 
40/50 zł

Już wkrótce światło dzienne ujrzy najnowsze wydawnictwo projektu Czesław Śpiewaa 24. października grupa zawita do szczecińskiego Imperium.

Wszyscy członkowie tego zwariowanego bandu są absolwentami Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze. Liderem i głównym wokalistą jest doskonale znany Czesław Mozil. Grupa swoje występy na żywo podnosi do rangi spektakli muzycznych. To wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi oraz freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Tutaj muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Skład Czesław Śpiewa  potrafi stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarówno w kameralnej przestrzeni knajp, jak i w przepastnych salach koncertowych.  

 

Płyta, którą będą promować jest pocztówką okresu 2012-13 - opowiada Mozil. Sformułowanie Grać, nie srać kapela usłyszała od chłopaków z Pogodna na jednym z koncertów sprzed 5 lat. Ten tekst zapadł na tyle w pamięci, że postanowili wykorzystać go, jako tytuł swojego najnowszego wydawnictwa.

 

Bilety na koncert, w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (dzień koncertu) można nabyć w tradycyjny sposób w:
- Klub Imperium
- CHR Galaxy (stoisko Soft Electronic na II piętrze)
- Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (Zamek Książąt Pomorskich)
- Centrum Informacji Turystycznej (al. Niepodległości 1)
- Migacz Travel (al. Boh. Warszawy 83)

Oraz na stronach internetowych:
- bilety.fm
- kupbilecik.pl

Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również