Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Elektroniczny Szczecin Night 10 prez. jubileuszowe granie w piątek

Gdzie: 
City Hall Club, ul. 3 maja 18
Data wydarzenia: 
Piątek, 2 Październik, 2015 - 22:00
Za ile: 
10 PLN | 15 PLN

To już dziesiąta edycja imprezy Elektroniczny Szczecin Night! Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu, w piątek, drugiego października!

Dokładnie 2 lata temu ESN rozkręcało się na podwórku, na launch party. Czas szybko mija i tak oto teraz możemy spotkać się w Tanz Bar klubu City Hall, w celu wspólnej zabawy, po raz kolejny (de facto nie po raz dziesiąty, bo różnych eventów było więcej!). Po wizytach Kuby Sojki live czy Corrado Bucci'ego, zaprosiliśmy do nas kolejnego gościa. Nietuzinkowy Hiszpan, który grał w tym roku na naszym ulubionym festiwalu w Rogowie… Któż to taki?
 
Bruno Otranto mieszka obecnie w Berlinie, europejskiej stolicy elektroniki. Grał tutaj między innymi w: Golden Gate, Sisyphos, Magdalena, Weekend czy Loftus Hall. W tym roku grał między innymi na Plötzlich am Meer - ci co byli, powinni kojarzyć!
 
Bruno jako dojrzały artysta sprawia, iż od chwili wejścia na parkiet, zaczynasz czuć, iż doświadczasz czegoś zupełnie innego. Muzycznie łączy wrażliwość i głębię, a sam doskonale wie, jak Ciebie zainspirować. Bruno potrafi zabrać Cię w doskonałą podróż po świecie różnorodnych muzycznych dźwięków. Jego sety są bardzo spójne i tworzą jedną wielką przygodę. 5 lat temu rozpoczęła się jego producencka przygoda, a on sam współpracował z takimi wytwórniami jak: Novo Music, Monza Ibiza Records, Share Records itd. 
 
LINE UP
 
*Bruno Otranto (Plötzlich am Meer2015/Novo Music/Berlin)
 

 
*Canalia Crew:
Dawid Korniak (Elektroniczny Szczecin/floating groove)
 
 
Daniel Zachodni (Be as One)
 
Brat Beat
 
 
*Michał Chrzanowski
 
 
Dolny Parkiet:
dj SempOne (Patio/City Hall)
hip hop/trap/breaks/disco/all time classic
 
Wejście:
do godz. 24 - 10 zł, po godz. 24 - 15 zł
Pozostali 15 zł
Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również