Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Entrails United w Browarze Polskim

Gdzie: 
Browar Polski, ul. Dworcowa 20
Data wydarzenia: 
Poniedziałek, 9 Listopad, 2015 - 20:00
Za ile: 
20 zł

W poniedziałek 9. listopada o godzinie 19:00 w Klubie Muzycznym Browar Polski wystąpi międzynarodowy kwartet Entrails United. Zespół odwiedzi po części domowe miasto w ramach jesiennej trasy koncertowej.

Zespół powstał w 2012 roku z inicjatywy perkusisty Radka Wośko. Pierwotnie było to trio, w którym, obok założyciela zespołu, znaleźli się również dwaj doskonali duńscy muzycy - pianista Carl Winther oraz basista Martin Buhl. W 2013 roku do grupy dołączył saksofonista Tomasz Licak i tak powstał międzynarodowy kwartet, którego liderzy stawiali pierwsze wspólne jazzowe kroki ponad 10 lat temu w Szczecinie. Pozytywna energia i wspólne tworzenie zaowocowały nagrodą Grand Prix w konkursie 49. Festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu.

 

Muzyka kwartetu to zderzenie kultur i tradycji. Łączy w sobie cztery silne osobowości z dwóch krajów. Bezkompromisowość w podejściu do sztuki improwizacji oraz doświadczenie dziesiątek wspólnych koncertów sprawiają, że muzyka kwartetu jest wciąż świeża i doskonale prezentuje się na żywo.

 

 

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Klubie Muzycznym Browar Polski.

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również