Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Ewa Bem w hali Opery

Gdzie: 
Hala Opery na Zamku, ul. Energetyków 40
Data wydarzenia: 
Piątek, 4 Grudzień, 2015 - 19:00
Za ile: 
89-99/109 zł

Wielka dama polskiej piosenki wystąpi 4. grudnia w hali Opery na Zamku przy ul. Energetyków.

Natura obdarzyła EWĘ BEM głosem niezwykłej barwy, urzekającą muzykalnością i wyczuciem swingu, chociaż sama jest przekonana, że muzykę ma w genach dzięki muzykalnym przodkom. Piosenkarka jest zawsze i równocześnie wokalistką jazzową, i takie jej podejście do materii muzycznej – nieczęsto spotykane w polskiej tradycji piosenkarskiej – jest źródłem jej oryginalnych kreacji wokalnych. Śpiewała z grupą Mainstream, Swing Session, z kwartetem Jana „Ptaszyna" Wróblewskiego, z grupą Quintessence i Walk Away, z zespołem Old Timers, Studiem Jazzowym PR, Alex Bandem i Orkiestrą Zbigniewa Górnego.

 

Współpracowała też z Markiem Blizińskim, Janem Jarczykiem, Zbigniewem Jaremką, Wojciechem Karolakiem, Henrykiem Miśkiewiczem, Januszem Muniakiem, Zbigniewem Namysłowskim. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim. To właśnie z TRIO ANDRZEJA JAGODZIŃSKIEGO wystąpi podczas koncertu w Szczecinie. Andrzej Jagodziński - fortepian, Adam Cegielski - kontrabas, Czesław "Mały" Bartkowski - perkusja oraz Robert Majewski - trąbka. W koncercie usłyszymy przeboje, do których teksty napisali m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski czy Jonasz Kofta.

 

 

Bilety w cenie 89-99 zł (przedsprzedaż) i 109 zł (w dniu koncertu) do nabycia na bilet.fm.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również