Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Good Night Chicken & Marszałek Pizdudski w ramach Tego Słucham #24

Gdzie: 
Domek Grabarza, ul. Storrady 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 22 Sierpień, 2015 - 21:00
Za ile: 
15 zł

Cykl koncertowy Tego Słucham powraca po wakacyjnej przerwie. W sobotę 22 sierpnia w Domku Grabarza zagra po raz pierwszy w Szczecinie surf rockowy duet Good Night Chicken. Towarzyszyć im będzie Marszałek Pizdudski z nowymi piosenkami.

Good Night Chicken to dwójka młodzieńców pochodzących z Bydgoszczy. Na początku roku wydali płytę zatytułowaną tak, jak brzmi nazwa zespołu. Dziewięć kompozycji utrzymanych w garażowym, surf rockowym i psychodelicznym klimacie, odbiło się całkiem szerokim echem wśród portali i blogów śledzących polską alternatywę.

 

Szybko zaczęły napływać też pierwsze zaproszenia koncertowe z Polski, m.in. ze stolicy. Ich drugie wydawnictwo z tego roku, epka „Bee's Knees” przyniosła bardziej stonowane kompozycje i potwierdzenie, że GNC mogą okazać się jednym z najciekawszych odkryć całego 2015 r. „Dawno nie było tak bezczelnego wejścia na scenę. Jeśli radzą sobie jako tako na żywo, wróżę im objazdówkę po większości polskich festiwali już w przyszłym roku.” – pisał blog We Are From Poland. „To dynamiczne tempo nagrań, melodie wpadające w ucho i zero obciachu, który towarzyszy większości rodzimych młodych wykonawców” – podkreślał portal FYH!, dodając, że duet dysponuje ogromnym luzem wykonawczym i niezłym zasobem pomysłów.

 

 

Tego wieczora w Domku Grabarza wystąpi także dobrze znany szczecińskiej publiczności Marszałek Pizdudski One Man Band. Bezkompromisowy w swoich tekstach i brudnej stylistyce jednoosobowego blus-kantry-punka. Od czasu wydania debiutanckiej płyty w 2014 roku zagrał już wiele koncertów w Polsce, sporo osób poczuło się jego tekstami urażonych, jeszcze więcej pokochało za wulgarne, ale jakże celne komentowanie rzeczywistości. W Domku Grabarza zaprezentuje premierowe utwory.

 

 

Koncert będzie 24 odsłoną niezależnego cyklu koncertowego Tego Słucham, organizowanego w Szczecinie przez portal TegoSlucham.pl i Klub Storrady.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Szczecin Główny.

Foto: 
Materiały prasowe

Zobacz również