Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Heniutki 64 - Bubliczki, Kapitan Stereo i Frontrow

Gdzie: 
Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
Data wydarzenia: 
Poniedziałek, 4 Styczeń, 2016 - 19:00
Za ile: 
10 zł

Henryk Talaśka był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci szczecińskiej sceny muzycznej, choć nie był jej twórcą, a jedynie fanem. "Człowiek, któremu nie przeszkadzała żadna muzyka", zmarł w święta Bożego Narodzenia 2012 r.

4 stycznia 2013 r. odbył się w „Słowianinie” bardzo spontaniczny koncert z udziałem wielu szczecińskich zespołów. Publiczność wówczas dopisała w nadkomplecie. Wtedy też podjęliśmy decyzję, że co roku, w dniu Jego urodzin (właśnie 4 stycznia), będziemy organizować koncert upamiętniający Henia. Tak narodziły się HENIUTKI.

 

Heniu kochał muzykę w całości, bez kastowych podziałów i stylistycznych szuflad. Tak samo fascynowały go koncerty klimatycznych wykonawców,  jak i ostre brzmienia. 4 stycznia 2016 r. o godz. 19:00 rozpoczną się HENIUTKI 64.  Wystąpią Bubliczki, Kapitan Stereo i Frontrow.

 

Dzięki zakupionym przez publiczność cegiełkom na poprzednich koncertach, udało się nam już kupić: wiolonczelę dla Kingi z Pyrzyc, pianino dla Mai ze Szczecina i flet poprzeczny dla Tamary z Gryfic. W tym roku również zostanie zorganizowana zbiórka pieniężna, a zebrane fundusze przekażemy w całości na zakup instrumentów dla utalentowanych dzieci ze Szczecina: Marysi, lat 6 – pianino i Natalki, lat 11 – gitara.

 

Żywioł i energia Henia sprawiała, że młodsi od niego fani muzyki na koncertach nie czuli różnicy wieku. Mamy nadzieję, że po raz kolejny na „Heniutkach” nie zabraknie publiczności i każdy znajdzie dla siebie odpowiednie dźwięki.

 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety - cegiełki o wartości 10 zł lub więcej (wszystko zależy od Was) do nabycia przed koncertem.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również