Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Hunter w Słowianinie

Gdzie: 
Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 31 Październik, 2015 - 18:30
Za ile: 
40/50 zł

Hunter obchodzi w tym roku trzydzieste urodziny. W związku z tym zespół wyrusza w trasę koncertową i odwiedzą szczecińskiego Słowianina. 

Jesienna trasa koncertowa z okazji Jubileuszu XXX-lecia Huntera startuje z początkiem października 2015. Zespół planuje z tej okazji serię kilkunastu koncertów na które zaprosi kolejnych wyjątkowych gości. Podczas koncertów zespół zagra utwory, które od dawna lub nigdy nie były grane na koncertach.

 

W jednym z nich pojawią się także zwycięzcy ogłoszonego właśnie na zespołowym FB konkursu - "I Ty możesz zaśpiewać z Hunterem". Wszystko w jubileuszowej oprawie wizualnej i pirotechnicznej. Zagrają także zespoły supportujące. romocyjnie trasę ma wspierać materiał, który zespół zarejestrował w warszawskim Palladium podczas trasy promującej ostatnie wydawnictwo płytowe "Imperium".

 

Prace nad jego ukończeniem wkraczają już w ostatnią fazę produkcyjną. Jednocześnie trwają przygotowania do rejestracji pierwszego w historii Huntera projektu akustycznego(DVD/CD), którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku.

 

Jako supporty wystąpią Black Perfume i Reload.

 

 

Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) dostępne w klubie i na bilety.fm.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również