Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

INKU w 5. NAWIE DESIGNU

Gdzie: 
Szczeciński Inkubator Kultury, Al. Wojska Polskiego 90
Data wydarzenia: 
Piątek, 4 Październik, 2013 - 11:00 do Niedziela, 6 Październik, 2013 - 15:00
Za ile: 
wstęp wolny

Szczeciński Inkubator Kultury i Stowarzyszeniem Media Dizajn pomiędzy 4. a 6. października zapraszają na Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU Szczeciński Inkubator Kultury prowadzić będzie otwarte, niekomercyjne i nietworkingowe warsztaty oraz spotkania.


Przez trzy dni w piątej nawie Międzynarodowych Targów Szczecińskich każdy miłośnik designu znajdzie coś dla siebie:
Laura Majboroda – Andrukiewicz, manager marki WellDone DOBRE RZECZY opowie o tym, na czym polega koncepcja przedsiębiorstwa społecznego i jak je stworzyć.
Chętni będą mogli również wziąć udział w warsztatach z zakresu projektowania z myślą o sprzedaży, czyli jak projektować piękne rzeczy, które później ktoś kupi.
Monika Tomczyk ze Szczecińskiego Inkubatora Kultury wprowadzi w temat Sound Designu, a dr Magdalena Małachowska z Uniwersytetu Szczecińskiego praktycznie zaprezentuje, na czym polega projektowanie usług i jak ta umiejętność może wpłynąć na zmianę rzeczywistości wokół projektanta.

Będzie też stary, dobry DIY (ang. Do It Yourself), czyli zrób to sam – w wersji dla dorosłych i dla dzieci oraz wystawa KOTVY MÁJE / Czeskie domy towarowe 1965–1975, która przyjedzie do nas z Pilzna. Przedstawi ona najważniejsze czeskie domy towarowe, których projekty i realizacje odegrały niebagatelną rolę w czeskiej architekturze lat 60. i 70. XX wieku. 5.

NAWA DESIGNU zaprasza!

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również