Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Jedyny w Polsce koncert Erica Galesa!

Gdzie: 
Free Blues Club, ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Data wydarzenia: 
Sobota, 12 Październik, 2013 - 21:00
Za ile: 
99/120 zł
Eric Gales, jeden z najlepszych gitarzystów Rythm & Blues-owych na świecie, odbędzie jesienną trasę koncertową po Europie wraz z fantastycznym składem zespołu, z którym zagra jedyny koncert w Polsce w Szczecinie we Free Blues Clubie.
 

Pochodzi z Memphis. Na całym świecie znany był już w wieku 16 lat. Nazywany „cudownym dzieckiem gitary” i „kontynuatorem Jimiego Hendrixa”. Debiutował wraz z braćmi w zespole The Gales Brothers, który gościł na listach przebojów w latach 90’. Obecnie Eric ma na swoim koncie 12 albumów i kilkadziesiąt gościnnych udziałów na płytach innych artystów oraz na różnych składankach.

 

Eric Gales był wielokrotnie wybierany przez magazyny muzyczne, jako najlepszy gitarzysta bluesowy i jest urzeczywistnieniem wszystkiego co można sobie wyobrazić na temat świetnego gitarzysty. Potężne brzmienie w stylu Jimiego Hendrixa wraz z rockowym rytmem i niesamowitym bluesowym „feelingiem”. Gales koncertował z Carlosem Santaną, gościł wraz z Steve Vaiem, Erickiem Johnsonem czy Living Colour na trasach koncertowych Tribute to Hendrix, organizowanych przez rodzinę Jimiego. Koncertował z B.B. Kingiem, a aktualnie zasila skład zespołu Lauryn Hill. Towarzyszy mu Erick Czar, który jest znany z długoletniej współpracy z Joe Bonamassą i niesamowitej gry na bezprogowej gitarze basowej. Na perkusji zagra TC Tolliver zasilający takie składy jak KISS czy Plasmatics oraz zespół TM Stevensa. To trio to najlepsza liga, otwiera fenomenalny rozdział w muzyce bluesrockowej.

 

Bilety w cenie 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu) można kupić w klubie oraz poprzez stronę bilety.fm.

Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również