Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

(Jezus) Maria Peszek ponownie w Szczecinie

Gdzie: 
Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
Data wydarzenia: 
Piątek, 4 Październik, 2013 - 19:00
Za ile: 
50/60 zł

Rok temu przyjechała pierwszy raz z Jezusem i wyprzedała całego Słowianina. Już 4. października wystąpi po raz wtóry. Czy uda się jej powtórzyć zeszłoroczny wyczyn?

Charyzmy jej odmówić nie można. Jej zespołowi klasy i kunsztu także. Wszyscy razem kontynuują trasę koncertową z materiałem z trzeciej płyty artystki. Jezus Maria Peszek jest krążkiem niepokornym i takież są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe. Od premiery płyty, zagrano już ponad pięćdziesiat koncertów promujących ten materiał. Od siebie mogę dodać tylko, że miałem okazję być na dwóch z nich. Oba warte wydanych pieniędzy. Niesamowite widowiska, świetna energia i kontakt z publiką. Od 2012 r. odwiedziła - często kilkakrotnie - większość polskich miast. Wystąpiła w Londynie i Dublinie oraz na festiwalach – Open’er, Jarocin, Colours of Ostrava, Przystanek Woodstock i Męskie Granie, wzbudzając wszędzie żywiołowe reakcje.

 

Wiedzieliśmy, że ten materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie, a ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony,
to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą
- stwierdza sama Maria. 

 

Koncerty Jezus Maria Peszek będą grane do końca lutego 2014 roku, zatem ten najbliższy będzie prawdopodobnie ostatnią szansą usłyszenia Marii na żywo w Szczecinie. Nie przegapcie tego!

 

Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (dzień koncertu) dostępne w Domu Kultury Słowianin i na stronie internetowej bilety.fm.

Foto: 
Mat. promocyjne

Zobacz również