Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Kolejny raz poczujemy dym mentolowych papierosów

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Sobota, 26 Październik, 2013 - 19:00
Za ile: 
30/35 zł

Panowie - w większości dawno po czterdziestce - grający z pazurem młodzieniaszków, po raz trzeci w tym roku przybywają do Szczecina, żeby "rozwalić tę budę" i zejść ze sceny w skarpetkach.

Powstali w 2008 roku, jednak naprawdę głośno zrobiło się o nich wiosną 2013. Za sprawą płyty „Młodzi” ruszyli w trasę po kraju i spełnili jedno ze swoich marzeń – zagrali na jarocińskim polu festiwalowym. Lider i wokalista zespołu – Arkadiusz Jakubik, aktor i reżyser, podszedł do owego występu w niezwykle emocjonalny sposób. Podobnie zresztą jak do pierwszego koncertu w szczecińskim Hormonie. W wywiadach (tutaj znajdziecie naszą ostatnią rozmowę sprzed wiosennego występu) podkreślał, że był to jeden z najlepszych koncertów w ich karierze. Czy będzie tak i tym razem? Jednego można być pewnym – solidne brzmienie, ciężkie riffy, genialne teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, brak muzycznych kompromisów i autentyzm bijący ze sceny nie pozostawia nikogo obojętnym. Jeżeli początkujący muzycy chcieliby się dowiedzieć, jak powinno grać się rock’n’rolla, koncert Dr Misio jest świetną okazją do nauki.

Kapela pod wodzą Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom Zły", "Drogówka") zrealizowała swój pierwszy klip z debiutanckiej płyty. W październiku 2013 r. wydana zostanie reedycja „Młodych” z dodatkiem zapisu koncertu na DVD. Ponadto, panowie pracują nad nowym materiałem, który zapewne będziemy mogli posłuchać.

 

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (dzień koncertu) do nabycia w klubie oraz poprzez stronę bilety.fm

Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również