Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Łąki Łan w Imperium

Gdzie: 
Imperium, al. Boh. Warszawy 34/35
Data wydarzenia: 
Środa, 13 Listopad, 2013 - 19:00
Za ile: 
30 PLN | 40 PLN

Łąki Łan – zespół, który występował na największych i najlepszych polskich festiwalach muzycznych (Heineken Open'er Festival, Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal, Męskie Granie), posiadający w swojej dyskografii DVD z występu, który poprzedził koncert zespołu The Prodigy (zgromadził 700.000 publiczność) – zagra w Imperium!

Chociaż wizerunek członków grupy sugeruje wyłącznie poruszanie tematów robaczywo-zwierzaczkowo-leśnych, to ich muzyka jest doceniana poza granicami kraju, zaś występy stanowią oryginalny spektakl muzyczny przepełniony efektami specjalnymi najwyższej klasy (zimne ognie, polewanie wodą z konewek, liczne przebieranki i rozbieranki, a także rzucanie kwiatami oraz balonami). Przede wszystkim jednak zespół doskonale umie angażować publiczność i jest doskonały na wszelkich koncertach (ekipa Łąki Łanu zrodziła się z dżem session, można w tym upatrywać przyczynę).

Wywiad z zespołem przeprowadzony podczas ostatniej wizyty w Szczecinie

Muzyka zespołu, zwłaszcza ostatnia płyta Armanda, którą promuje grupa podczas swojej trasy koncertowej, stanowi połączenie najrozmaitszych gatunków muzycznych, od funku i rocka, poprzez downtempo i electronicę, po zupełny muzyczny, nieklasyfikowany odlot. A najlepsze jest w to, że utwory grane na żywo zyskują świeżość, oryginalność i prawdziwą, sceniczną energię.

Strona wydarzenia na portalu Facebook

Bilety w cenie 30 PLN w przedsprzedaży i 40 PLN w dniu koncertu

Bilety w przedsprzedaży on-line:
bilety.fm
kupbilecik.pl

Punkty przedsprzedaży
- IMPERIUM – al. Boh. Warszawy 34/35
- CHR Galaxy – II piętro – Cyfra +, stoisko Soft Electronic
- CIKiT – ul. Korsarzy 34
- CIT – ul. Jana z Kolna 7
- Migacz Travel – al. Boh. Warszawy 83

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również