Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Lipali w ramach Festiwalu Muzycznych Emocji

Gdzie: 
Imperium, al. Boh. Warszawy 34/35
Data wydarzenia: 
Środa, 16 Październik, 2013 - 20:00
Za ile: 
30 PLN/ 40 PLN

Legenda polskiej sceny rockowej - Tomek "Lipa" Lipnicki - wystąpi w Szczecinie wraz ze swoim zespołem Lipali w ramach "Festiwalu Muzycznych Emocji".

Lipali jest zespołem założonym w 2000 roku przez Tomasza Lipę Lipnickiego po rozwiązaniu grupy Ilusion. W 2003 roku do zespołu dołączyli perkusista Łukasz Luk Jeleniewski i basista Adrian Qlos Kulik, którzy razem z Lipą tworzą grupę do dziś.

27 września 2001 roku wyszła pierwsza płyta Lipali w nowej odsłonie – Pi, będąca swoistym powrotem do źródeł muzycznych fascynacji zespołu. Materiał zawarty na tej płycie jest głęboko osadzony w stylistyce stricte rockowej, odnoszącej się do klasyki tego gatunku.

25 czerwca 2007 roku ukazała się kolejna płyta - Bloo. Na albumie, oprócz podstawowego składu, pojawiły się takie osobowości muzyczne jak Leszek Możdżer czy hip-hopowa grupa Afront. Wybór ten ukazuje, jak różnorodność muzycznych inspiracji członków zespołu.

Ostatnia płyta zespołu - 3850, wydana po albumie Trio i akustycznym DVD, zawierająca 11 utworów, zachowuje rockowy pazur Lipali i bezkompromisowe teksty Lipy. Wolniejsze kompozycje przeplatają się z szybkimi; radosne, z przejmującymi, co odzwierciedlać może nasze codzienne życie pełne skrajnych emocji. Całości nadają charakter dźwięki banjo, klawiszy i zabawy brzmieniami.


Strona wydarzenia na portalu Facebook


Bilety: 30zł w przedsprzedaży, 40zł w dniu koncertu

Punkty przedsprzedaży:
- IMPERIUM – al. Boh. Warszawy 34/35
- CHR Galaxy – II piętro – Cyfra +, stoisko Soft Electronic
- CIKiT – ul. Korsarzy 34
- CIT – ul. Niepodległości 1
- Migacz Travel – al. Boh. Warszawy 83

Rezerwacje internetowe:
- bilety.fm
- kupbilecik.pl

Koncert w ramach 22. Europejskiego Festiwalu Filmów Dokumentalnych dokumentART

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również