Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

"Mad Women" w Teatrze Współczesnym

Gdzie: 
Teatr Współczesny w Szczecinie, Mała Scena - "Malarnia", Wały Chrobrego 3
Data wydarzenia: 
Sobota, 23 Styczeń, 2016 - 19:30
Niedziela, 24 Styczeń, 2016 - 19:30
Za ile: 
18-32 zł
MAD WOMEN Natalii Mołodowiec jest spektaklem realizowanym w ramach PIKSELOZY - projektu kuratorskiego Piotra Ratajczaka.
 
Agencja reklamowa najwyższego szczebla obsługująca ważnych klientów. Pięć kobiet u władzy, z silną potrzebą dominacji i kontroli. Spotykają się na zebraniu w sprawie stworzenia kampanii nowego leku dla kobiet, który będzie rewolucyjną konkurencją dla Xanaxu. Wchodząc w role odbiorców kampanii, dowiadują się o sobie znacznie więcej niż mogły przypuszczać.
 
Projekt kuratorski Piotra Ratajczaka PIKSELOZA - to program Teatru Współczesnego w Szczecinie, polegający na realizacji cyklu przedstawień na scenie „Malarnia”, których twórcami będą interesujący reżyserzy młodego pokolenia. W ramach projektu zostaną zaprezentowane spektakle poświęcone najbardziej zapalnym, globalnym zjawiskom polityczno-społecznym, wychodzące naprzeciw dzisiejszym lękom o przyszłość naszego świata.
 
Każda premiera poprzedzona będzie wydarzeniami kontekstowymi dotyczącymi tematyki przedstawień – debatami, warsztatami, wykładami, projekcjami filmów oraz kontaktem z widzami w przestrzeni Internetu.
 
 
 
 
reżyseria: Barbara Wiśniewska
 
scenografia: Karolina Fandrejewska
reżyseria światła: Paulina Góral
 
 
Obsada: Maria Dąbrowska, Barbara Lewandowska, Magdalena Myszkiewicz, Ewa Sobczak, Magdalena Wrani-Stachowska.
 
 

 

Foto: 
Piotr Nykowski

Zobacz również