Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Makowiecki, Skrzek, Komendarek i Bloom na scenie Filharmonii

Gdzie: 
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, ul. Małopolska 48
Data wydarzenia: 
Czwartek, 12 Maj, 2016 - 19:00
Za ile: 
30/40 zł

Droga jaką przeszedł Tomek Makowiecki od występu w telewizyjnym talent show do elektronicznych poszukiwań na płycie „Moizm”, zadziwia i imponuje. Już 12 maja o 19:00 w szczecińskiej Filharmonii wystąpi w towarzystwie doborowych muzyków w ramach cyklu Soundlab. 

Sześć lat fonograficznej ciszy między nagraniami zaowocowało nie tylko zmianą muzycznej stylistyki, ale również wielogodzinnymi sesjami na kaszubskiej prowincji, a następnie cyzelowaniem ich efektów w domowym studiu nagraniowym. Na albumie gościnnie pojawili się m.in. Józef Skrzek, Władysław Komendarek i Daniel Bloom i to właśnie w towarzystwie tych wybitnych muzyków Tomasz Makowiecki wystąpi w ramach cyklu SoundLab.

 


Koncert odbędzie się w ramach projektu SoundLab – filharmonicznego laboratorium muzyki elektronicznej, gdzie dokonuje się żywa komunikacja pomiędzy muzykami, słuchaczem a przestrzenią. Niezwykła bryła Filharmonii w Szczecinie posłuży tu za formę, w której wzajemnie przenikać się będą dźwięk i architektoniczny kształt, uzmysławiając nam, że komplementarność jest cechą wszystkich dziedzin sztuki.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 30-40 zł do nabycia w kasie Filharmonii oraz na tej stronie internetowej.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również