Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Małe Miasta & Rysy feat. Justyna Święs w Hormonie

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Sobota, 10 Październik, 2015 - 19:00
Za ile: 
35/40 zł

Rysy to tegoroczna sensacja polskiej sceny elektronicznej. Małe Miasta konsekwentnie dekonstruują hip-hop nadając mu autorski sznyt. Łączy ich dobre ucho do nośnych melodii, dobre piosenki i …wspólna jesienna trasa!

MAŁE MIASTA

Od wydania debiutanckiego białego kruka Małych Miast nie minął nawet rok, a tymczasem ten hip-hopowy duet powraca już z nowym krążkiem oraz trasą koncertową. Premiera albumu ,,KOŃ” już 9 października. Materiał ekskluzywnie prezentowany był na żywo na wszystkich najważniejszych letnich festiwalach, m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp, Off Festival czy Spring Break. Doceniła go również kultowa amerykańska stacja radiowa KEXP zapraszając zespół do udziału w swoich słynnych sesjach nagraniowych.

 

Na drugim albumie MM nie zabraknie wybitnych gości, będą to między innymi Taco Hemingway, Paluch, donGURALesko jako GURAL-NA-BANI, Ras z duetu Rasmentalism czy Wojtek Mazolewski.

 

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B. Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę ,,MM”, a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie.

 

 

RYSY
Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) z gościnnym udziałem Justyny Święs (The Dumplings), Baascha i Piotra Zioła.

Debiutancka płyta zespołu będzie miała swoją premierą 4 września 2015. Na albumie „ Traveller” (U Know Me Records) znajdzie się 10 piosenek w tym znane z EPki Ego: „Brat”, „I Will Fly” „Ego”. Oprócz Justyny Święs na płycie wokalnie będzie się udzielać Basach oraz Piotr Zioła. 

 

 

 

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie i na bilety.fm.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również