Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

"Meet The Ambient" - projekt Sebastiana Pypłacza

Gdzie: 
Odra Zoo, ul. Krzysztofa Kolumba 4
Za ile: 
15 PLN

Najbliższy piątek będzie doskonałą okazją do spotkania z muzyką zyskującą coraz większą rzeszę zagorzłaych fanów oraz podbijającą największe europejskie festiwale. Ze spotkania z ambietnem, żadna osoba wymagająca od muzyki czegoś więcej nie powinna wyjść niezadowolona. 

Meet The Ambient jest jednym z projektów Sebastiana Pypłacza, najbardziej znanego z działalności muzycznej jako Pan Stian. W Odrze Zoo usłyszymy utwory z dwóch albumów wydanych w ramach projektu - Meet The Ambient Grey (druga płyta do ściągnięcia za dowolną cenę tutaj oraz za pośrednictwem iTunes i Spotify). Koncepcja muzyki proponowana przez Sebastiana Pypłacza, a realizowana w ramach Meet The Ambient, jest studium pikseli i cyfrowych zakłóceń, zarówno w sferze muzycznej jak i graficznej. Projekt jest często porównywany do takich artystów jak Trent Reznor czy Autechre.

 

Projekt był prezentowany zarówno w Polsce, jak i podczas Sziget Festival 2012 w Budapeszcie. Ponadto artysta zrealizował w tym roku projekt KatoCantio, do którego zaangażował Roberta Talarczyka (aktora i dyrektora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej), prof. Tadeusza Sławka (wykładowcy i byłego rektora Uniwersytetu Śląskiego), Konrada Kędera (krytyka literackiego i szefa wydawnictwa FA-art) i Tomasza Godźka (działacza społecznego i radnego miasta Katowice). Utwór został sprzedany na aukcji WOŚPu w jednym egzemplarzu.

 

Utwory promocyjne:
http://www.youtube.com/watch?v=NjRyd7qkE8Q
http://www.youtube.com/watch?v=ThSPryl7R04
http://www.youtube.com/watch?v=2Zb6guhipWg
Więcej informacji na oficjalnej stronie oraz na profilu na portalu Facebook.

 

Strona wydarzenia na portalu Facebook

 

Po koncercie, w ramach afterparty, zagrają:

Dj MT 
Herr Rubin 
Andzela Relaks
 

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również