Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Michał Grobelny Band we Free Blues Clubie

Gdzie: 
Free Blues Club, ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Za ile: 
10 PLN

Michał Grobelny Band to zespół grający muzykę z gatunku jazz, pop, funk, a nawet rock - istnieje od 2010 roku. 

Po licznych próbach i przygotowaniach koncertują w miejscach inspirowanych dobrą muzyką. Zespół o sobie: Na naszych koncertach nie zabraknie mocnych wrażeń i dobrej muzyki. W naszym repertuarze można usłyszeć utwory znanych polskich i zagranicznych artystów i zespołów takich jak: Poluzjanci, Mieczysław Szcześniak, Andrzej Zaucha, Michael Buble, Kings of Leon i wielu, wielu innych. Nie zabraknie także naszych autorskich utworów, które na pewno wkrótce ujrzą światło dzienne. 

Wokalista zespołu – Michał Grobelny – jest półfinalistą 3 edycji programu Mam Talent, laureatem Szansy na Sukces w repertuarze Mietka Szcześniaka, oraz wydania specjalnego z piosenkami Andrzeja Zauchy. Na co dzień jest uczniem Zespołu Szkół Muzycznych II st. Na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej u boku znanej szczecińskiej wokalistki jazzowej Pani Jolanty Szczepaniak.
W skład zespołu wchodzą:
Michał Grobelny - śpiew
Paweł Grzesiuk - bas
Radosław Winczewski - perkusja
Marcin Matecki – keys
Michał Starkiewicz - gitary
Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również