Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Mikromusic w P1erwszym Miejscu

Gdzie: 
P1erwsze Miejsce, Pl. Batorego 4
Data wydarzenia: 
Sobota, 7 Listopad, 2015 - 20:00
Za ile: 
40 zł

Mikromusic wraca do Szczecina ze swoją najnowszą płytą "Matka i Żony". W sobotę 7. listopada w P1erwszym Miejscu usłyszymy "Bezwładnie", "Lato 1996", "Krystyno", a także utwory znane z poprzednich wydawnictw zespołu.

"Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory.  Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm –opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu.
 

 

Nowa płyta Mikromusic ukaże się we wrześniu 2015 roku. Płytę zapowiada singiel pod tytułem „Krystyno”(premiera na początku sierpnia), we wrześniu zaś ukaże się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).


Autorem tekstów, jak również muzyki jest Natalia Grosiak. Artystka 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.

 
Zespół w składzie:
Natalia Grosiak – wokal 
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja


Oprócz utowrów z nowej płyty, podczas koncertu usłyszymy również wcześniejsze kompozycje.

 

Bilety w cenie 40 zł do nabycia na bilety.fm.

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również