Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

moja mama leczy się u doktora oetkera

Gdzie: 
Teatr Współczesny w Szczecinie, Duża Scena, Wały Chrobrego 3
Data wydarzenia: 
Sobota, 28 Maj, 2016 - 19:00
Niedziela, 29 Maj, 2016 - 19:00
Za ile: 
18-33 zł

Opowieść o zwyczajnym szaleństwie? Groteska na temat depresji? Przygotowywany specjalnie dla Teatru Współczesnego tekst Sebastiana Majewskiego będzie próbą podjęcia ważnego tematu - choroby psychicznej, problemu często ukrywanego lub bagatelizowanego. Zarówno wcześniejsze prace cenionego autora, jak i zaskakujący tytuł, pomimo ważkości i powagi tematu, obiecują mniej tragedii, a więcej... terapii śmiechem.

 

 

pilgrim / majewski

moja mama leczy się u doktora oetkera

 

reżyseria: Wojtek Klemm

scenografia: Magdalena Gut

kostiumy: Julia Kornacka

muzyka: Albrecht Ziepert

choreografia: Efrat Stempler

asystent reżysera: Michał Lewandowski
 

Obsada:  Maria Dąbrowska, Barbara Lewandowska, Arkadiusz Buszko, Robert Gondek, Michał Lewandowski, Jacek Piątkowski, Wojciech Sandach.

 

Wojtek Klemm (ur. 1972 w Warszawie)  jest reżyserem teatralnym. W roku 1985 wyjechał z rodziną do Niemiec, gdzie mieszka do dzisiaj. Ukończył reżyserię w Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch (Wyższą Szkołę Sztuki Dramatycznej im. Ernsta Buscha) w Berlinie. W latach 2002-2005 był asystentem Franka Castorfa w berlińskiej Volksbühne.

 

Reżyseruje w krajach niemieckojęzycznych (Niemczech, Austrii i Szwajcarii), Izraelu i Polsce, gdzie zadebiutował w 2005 r. na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Od tego czasu wystawił sztuki w teatrach Warszawy, Krakowa, Szczecina, Wrocławia, Łodzi oraz Zielonej i Jeleniej Góry. W latach 2007-2009 był dyrektorem artystycznym Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze.

 

W Teatrze Współczesnym w Szczecinie wyreżyserował dwa przedstawienia: „Judytę” (2011) oraz „Życie to sen” (2013).

 
Foto: 
Oliwia Ziębińska

Zobacz również