Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

A może Francja? Filharmonia zaprasza na muzyczną podróż!

Gdzie: 
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, pl. Armii Krajowej 1
Data wydarzenia: 
Wtorek, 1 Październik, 2013 - 18:15

Muzycznym przewodnikiem po Francji będzie znakomity klarnecista-dyrygent, Jan Jakub Bokun. Koncert wzbogaci występ utalentowanej harfistki młodego pokolenia - Zuzanny Elster.

W kolejnej odsłonie programu „Przewodnik melomana” usłyszymy fragmenty z obydwu suit orkiestrowych „Arlezjanka” Georgesa Bizeta, mistrza tworzenia barw orkiestrowych. Na koncercie zabrzmi także suita z baletu „Les Biches” Francisa Poulenca. 

Harfistka Zuzanna Elster zaprezentuje kompozycje Debussy’ego i Ravela. Zuzanna Elster jest absolwentką uczelni muzycznych w Warszawie i Berlinie. Mimo młodego wieku jest laureatką licznych krajowych i międzynarodowych konkursów harfowych i kameralnych, na co dzień pracuje na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie.
Całość poprowadzi Jan Jakub Bokun, klarnecista i dyrygent, który swój warsztat zawodowy szlifował we Wrocławiu oraz Paryżu. Ukończył studia dyrygenckie na University of Southern California w Los Angeles. Kształcił się też jako stypendysta American Academy for Conducting w Aspen oraz brał udział w Verbier Academy w Szwajcarii. Prowadzi klasę klarnetu we wrocławskiej Akademii Muzycznej.
Koncertem październikowym, Filharmonia powraca do stałego cyklu „Preludium talentów”, w trakcie którego wystąpi artystka mieszkająca od ponad 10 lat we Francji. Małgorzata Kowalińska jest absolwentką prestiżowych uczelni paryskich w klasie śpiewu i gry aktorskiej. Zaśpiewa słynną arię Berlioza „D'amour l'ardente flamme” (z „Potępienia Fausta”).

Informacje o cenie biletów: 
http://www.filharmonia.szczecin.pl/index.php?option=com_pages&view=page&layout=info&page=17&Itemid=25&lang=pl

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również