Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Nosferatu, FENG SZUJA i Whiskey w Hormonie

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Czwartek, 17 Marzec, 2016 - 19:00
Za ile: 
5 zł

Najbliższy czwartek w Hormonie to nieme kino z muzyką na żywo i kameralny koncert Feng Szuji. Wszystko to zostanie okraszone degustacją irlandzkiej Whiskey.

Organizatorzy zapowiadają wieczór niezwykły, ponieważ oglądając "Nosferatu - symfonia grozy", nie tylko przeniesiemy się do roku 1922, ale też doświadczymy uczty wszystkich zmysłów. Film to absolutne arcydzieło i oglądanie go będzie stanowić dla miłośników X muzy nie lada doznanie. Oprawę muzyczną na fortepianie zapewni Krzysztof Baranowski z Teatru Polskiego, współpracujący również między innymi z Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. Profesjonalny taper stanowi gwarancję doświadczenia wrażeń słuchowych na najwyższym poziomie. Prelekcję przed filmem wygłosi Krzysztof Spór, dziennikarz i krytyk filmowy współpracujący z miesięcznikiem „Kino”.

 

Po filmie wystąpią Olek Różanek i Maciej Kazuba, czyli projekt "Feng Szuja". Olek znany jest z występów w zespole CHORZY, któremu lideruje. Maciej natomiast zasłynął ostatnio ze wspaniałej dyspozycji w talent show MUST BE THE MUSIC, gdzie wraz ze swoją partnerką, jako duet Jackpot, dotarli aż do finału!

 

O właściwą atmosferę zadba czuwający nad wszystkim, niezawodny Jameson. Przyśle on do nas swojego trenera produktu, Adama Sołtysiaka, który nie tylko opowie kilka ciekawostek o samej whiskey, ale także zapewni możliwość degustacji, co obok specjalnych promocji stanowić będzie z pewnością wartość uzupełniającą podczas tego spotkania.ROZKŁAD JAZDY:

19:00: Start filmu "Nosferatu - symfonia grozy" z fortepianowym akompaniamentem i syntezatorem dźwięku

21:00: Koncert FENG SZUJI
 WSTĘP: 5zł

Gości obowiązywać będzie:

- stała promocja na Jameson Irish Whiskey do końca wieczoru zarówno w Cafe Hormon, jak i w klubie na dole (cena za czystą Jameson Irish Whiskey to 5zł, drink na jej bazie - 6zł)
- 20% rabatu na wszystko (poza papierosami i lanym piwem) w Cafe Hormon oraz w klubie na dole od momentu przyjścia, aż do końca zabawy w lokalu.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również