Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Novika & Lex w Tanz Barze City

Gdzie: 
TANZ BAR, City Hall, 3 Maja 18
Data wydarzenia: 
Sobota, 21 Listopad, 2015 - 23:00
Za ile: 
15 zł

W nocy z 21. na 22. listopada w TANZ BARZE City Hall wystąpią Novika i Lex.

Novika to jedna z najaktywniejszych postaci na klubowej scenie muzycznej. Wokalistka, dj, producent, radiowiec, dziennikarz. Jako wokalistka ma na swoim koncie udział w nagraniach Smolika, album zespołu Futro, zbiór kolaboracji pt. „Feat. Novika” oraz solowy debiut „Tricks Of Life” (Kayax, 2006). Od lat pasją Noviki jest radio.Wydała dwie kompilacje: „Radio Leniwa Niedziela” i „Polskie Leniwe: serwuje Novika”. Współpracowała z Radiostacją, Jazz Radiem i Radiem BIS, teraz na dobre zadomowiła się w Roxy FM. Novika aktywnie działa w klubach całej Polski w ramach kolektywu dj'skiego Beats Friendly. Porzuciała jednak rolę dj'ki ostatecznie wybierając mikrofon. Solo, z zespołem lub z dj'ami grała podczas najważniejszych festiwali w kraju, na festiwalu Wilsonic w Bratysławie, podczas obchodów Roku Polskiego w Paryżu. 

 

 

Podczas imprezy Novice będzie towarzyszył Lexus, który jest również jej partnerem w audycji Miastosfera na antenie Radia Roxy, wcześniej w Radiu Bis i Jazz Radiu, gdzie prowadził również audycję Luksus Hiphop. Wspólnie przygotowywali też dwie częsci kompilacji „Friendly Beats”, od 4 lat grają w klubach całego kraju.

 

Zagrają:
Novika & Lex
MarioKotta 
Michal Kier

Dolny Parkiet - Prime

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed wejściem do klubu.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również