Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Nowaki podwójnie w Imperium

Gdzie: 
Imperium, al. Boh. Warszawy 34/35
Za ile: 
35 zł
Klub  Imperium serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje program Moda na Nowaki”. Przewidziane są dwa występy: o 17:30 i 20:00.
Nowaki to młode, zdolne i wybitnie energetyczne trio zielonogórskich artystów. Adrianna Borek – kobieta potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię.
 
W spektaklu „Moda na Nowaki” kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcie i męskiego spojrzenia na ten problem, pokazują perypetie nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematy generała na zakupach a nawet ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.
 
Nowaki z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
 
Bilety w cenie 35 zł można nabyć w tradycyjny sposób w:
- Klub Imperium
- CHR Galaxy (stoisko Soft Electronic na II piętrze)
- Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (Zamek Książąt Pomorskich)
- Centrum Informacji Turystycznej (al. Niepodległości 1)
- Migacz Travel (al. Boh. Warszawy 83)
Oraz na stronach internetowych:
- biletyna.pl
- bilety.fm
- kupbilecik.pl
Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również