Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Opowiem Ci o Grecie Garbo - spotkanie w Empik Kaskada

Gdzie: 
Empik Kaskada
Data wydarzenia: 
Wtorek, 5 Listopad, 2013 - 16:00
Za ile: 
wstęp wolny

Spotkanie z aktorem kreującym główną rolę w spektaklu – Maciejem Wierzbickim poprzedzone prezentacją multimedialną dotycząca fenomenu postaci Grety Grabo.  

1. Cześć pierwsza (15 min):
Prezentacja mulimedialna przygotowana przez Kamilę Paradowską dotycząca niezwykłej biografii i fenomenu jednej z najważniejszych gwiazd Hollywood ubiegłego wieku. Przyjrzymy się początkowi jej aktorskiej drogi, momentowi rozstania z filmem, zobaczymy zdjęcia z jej najważniejszych kreacji filmowych. Zastanowimy się także nad momentem w biografii Grabo, który wykorzystał w swojej sztuce „Greta Garbo przyjechała” Frank McGuinness.
 
2. Część druga 
Spotkanie z aktorem Maciejem Wierzbickim grającym rolę Grety Garbo w spektaklu "Greta Garbo przyjechała" w reż. Anny Augustynowicz.  
 
Maciej Wierzbicki
Aktor teatralny i filmowy. Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST. W 1996 wraz z Adamem Krawczukiem i Rafałem Rutkowskim założył Teatr Montownia, który tworzy do dziś. Ma na swoim koncie role we wszystkich spektaklach sygnowanych marką Montowni. Na dużym ekranie wystąpił m.in. w filmach duetu Konecki – Saramonowicz:  „Pół serio” (2000) i „Ciało” (2003). Z Anną Augustynowicz po raz pierwszy współpracował przy spektaklu „W małym dworku” Witkiewicza, zrealizowanym w Och-Teatrze w Warszawie.
 
Foto: 
Bartłomiej Sowa

Zobacz również