Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Otwarcie Czeskiego Filmu

Gdzie: 
Czeski Film, al. Jana Pawła II
Za ile: 
bezpłatny

Serdecznie zapraszamy na otwarcie Czeskiego Filmu - nowego miejsca na mapie Szczecina, w którym od dzisiaj można będzie zarówno napić się kawy, piwa, jak i obejrzeć dobry film.

Jak piszą pomysłodawcy na fanpage'u Czeskiego Filmu (Český film): "Nie mogliśmy się zdecydować - kino czy knajpka, więc otworzyliśmy obydwa naraz". Alternatywa zarówno dla klubów, jak i dla multipleksów? Propozycja wydaje się interesująca i mamy nadzieję, że zostanie dobrze przyjęta przez szczecinian i nie tylko. Do kina nie trzeba kupować biletów (seanse są bezpłatne), a oglądając film można napić się kawy lub piwa z Moraw.   

Wszystkich ciekawych kino-kawiarnii zapraszamy już dzisiaj na Aleję Jana Pawła II o godz. 20.00 na jej oficjalne otwarcie. Warto dodać, że właścicielem Czeskiego Filmu jest Jarek Malejewski, który powinien być znany Szczecinowi z Cafe Rower. 

 

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również