Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Październikowe wydanie Dżem Session

Gdzie: 
Piwnica Kany, pl. Św. Piotra i Pawła 4/5
Data wydarzenia: 
Piątek, 16 Październik, 2015 - 22:00
Za ile: 
Bezpłatnie

Są imprezy, na które nie trzeba specjalnie zapraszać. Jedną z nich jest Dżem Session w Piwnicy Kany prowadzony przez grupę CHANGO. Tym razem chłopaki zaprosili gościa specjalnego - Krzysztofa Siewruka.

Kolejne Dżem session w Kanie - to stały element, który wszyscy lubimy najbardziej. Wasz ulubiony dżem, czyli ten, który zagra szczeciński zespół CHANGO. Jak zwykle, wszelkie interakcje mile widziane i pożądane.  Na barze zimne drinki w ilościach (niemal) nieograniczonych, w Kuchni Kany same pyszności!

 

Siewruk to gitarzysta, śpiewak, piosenkopisarz. Grywał i nagrywał, nie wstydzi się współpracy z takimi muzykami jak Maciej Balcar i OSTR. Przyznaje się do zerowego sukcesu swojego własnego materiału, który jak na XXI wiek brzmi naprawdę dobrze (tu prośba o wsparcie: inwestycję w ponadczasowe dzieło Smokestack. Uczciwy wydawca, menago i podbijamy świat ;)). Jego ulubiony polski zespół: Big Fat Mama, ulubiony zespół zagramaniczny: Pink Floyd. Plany na przyszłość? Pragnie zagrać z Waters'em, choć, ponoć, nie pogardzi trasą z szczecińską formacją Chango.

 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również