Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Pojedynek Improwizacyjny W Okolicach Odry, czyli P.I.W.O.O.

Gdzie: 
Cafe Hormon, Monte Casino 6
Data wydarzenia: 
Sobota, 8 luty, 2014 - 14:00
Za ile: 
10 zł

Już 8 lutego o godz. 14.00 na scenie Cafe Hormon zapłonie ogień artystycznej rywalizacji! 

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć narodziny spontanicznego humoru poczętego z propozycji publiczności. O ojcostwo walczyć będą : w czarnym narożniku Szczecińska Grupa Improwizacyjna „Pod Pretekstem” mająca po swojej stronie młodość i wigor; w białym narożniku tajemnicza, znana z telewizji trójka, doświadczona w boju inteligentnym i subtelnym dowcipem!  

 

,,Pod Pretekstem" - polska grupa improwizacyjna powstała w 2012 roku w Szczecinie po warsztatach kabaretowych w ramach VI Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK, prowadzonych przez Kabaret Czesuaf. Swoje pokazy improwizowane opiera na krótkich formach impro zaczerpniętych z programów takich jak „Whose line is it Anyway” czy polskie „I kto to mówi”.

 

 

Każdy z występów to unikalne i jednorazowe wydarzenie, współtworzone przez widzów. Wszystko co dzieje się na scenie jest improwizacją.  Od lutego 2013 organizują swój autorski wieczór, pod nazwą Wieczór Improwizacji Nad Odrą (W.I.N.O.) - ponad dwie godziny dobrej zabawy z impro. Grupa do swoich występów stara się zapraszać gości, jak na razie wystąpili wraz z Grześkiem Dolniakiem ( Kabaret Szarpanina), Kacprem Rucińskim, Tomkiem Nowaczykiem ( Kabaret Czesuaf).

 

W skład grupy wchodzą:

Agnieszka S. – Pani politolog, tańczy Zumbę przy muzyce In Flames, Agnieszka G. - pani menadżer, kolekcjonuje suchary, a potem je pali, Paula – za dwadzieścia lat będzie Panią od rosyjskiego w szkole, ale i tak zawsze będzie się śmiać, Jurek – ten Rudy, co całował się twoją dziewczyną, Agata – w wolnych chwilach tańczy balet, w zajętych siedzi w szkole lub odrabia lekcje, Grzegorz – jak przyszedł na pierwszą próbę, to od razu się rozebrał.

 

 

 

 

 

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również