Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Projekt Wośko/Tranberg/Kądziela w Starej Rzeźni

Gdzie: 
Stara Rzeźnia, Tadeusza Wendy 4
Data wydarzenia: 
Sobota, 21 Listopad, 2015 - 20:00
Za ile: 
20/25 zł

Podczas poprzedniej trasy po Polsce nagrali płytę, teraz przyjeżdżają ją promować. W sobotę 21. listopada o 20:00 w Starej Rzeźni wystąpi trio Wośko/Tranberg/Kądziela.

Zespół jest w trasie koncertowej w Europie, w tym i w Polsce w listopadzie 2015 r., promującej świeżo wydaną płytę zespołu zatytułowaną "Contouring", która ukazała się nakładem poznańskiej wytwórni Multikulti Project na początku czerwca bieżącego roku. 

Poprzednia trasa koncertowa zespołu w Polsce, podczas której zarejestrowano premierowy materiał, została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków i słuchaczy, w związku z tym płyta "Contouring" stała się jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw tego roku.

Płyta jest już dostępna w sklepie internetowym MultiKulti, ponadto można ją nabyć w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju i nie tylko, jak również w dystrybucji cyfrowej.

Patronat nad projektem objął Polish Jazz, polski blog jazzowy opisujący praktycznie wszystko co ukazuje się w polskim jazzie, wspaniałe liner notes napisał Tomasz Łuczak, a zapowiedź ukazała się już na stronie Polish Jazz.

 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Starej Rzeźni. 

Rezerwacja pod adresem stararzeznia@csl.eu bądź numerem telefonu 91 822 24 08.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również