Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Reni Jusis zrobi "Bang!" w City Hall

Gdzie: 
City Hall, ul. 3 Maja 18
Data wydarzenia: 
Sobota, 18 Czerwiec, 2016 - 22:00
Za ile: 
35 zł

Po siedmiu latach powróciła w nowej odsłonie. W sobotę 18 czerwca Reni Jusis wystąpi w City Hall, gdzie promować będzie swoją najnowszą płytę.

"BANG!" to siódmy album Reni Jusis. Materiał jest efektem współpracy artystki z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem.

 

Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap. Wyjątkowe brzmienie płyty „BANG!" zawdzięczam STENDKOWI. Jego podejście do harmonii, warsztat, niepoparty muzyczną edukacją (STENDEK jest absolwentem gdańskiej ASP na wydziale malarstwa) zawładnęło moją muzyczną wyobraźnią na dobre i zmotywowało wreszcie do stworzenia nowego albumu. Cały materiał powstał bardzo szybko, spontanicznie, w niecałe pół roku – opisuje współpracę sama artystka.

 


W zupełnie nowej koncertowej odsłonie artystkę na scenie wspierać będą STENDEK (elektronika) i Frodo (perkusja). Oprócz premierowego materiału na koncercie nie zabraknie starszych utworów.

 

 

Wydarzenie na Facebooku

 

Bilety w cenie 35 zł do nabycia na bilety.fm.

 


 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również