Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Skubas w ramach Festiwalu Muzycznych Emocji

Gdzie: 
Imperium, al. Boh. Warszawy 34/35
Data wydarzenia: 
Wtorek, 22 Październik, 2013 - 20:00
Za ile: 
25 PLN/ 30 PLN

Skubas - wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu - wystąpi w Szczecinie w ramach "Festiwalu Muzycznych Emocji" w klubie Imperium.

W 2012 wydał debiutancką płytę Wilczełyko promowaną singlem Linoskoczek, otrzymał dzięki temu nominację do Fryderyków 2013 w kategoriach Debiut Roku i Utwór Roku - Linoskoczek. Tuż po wydaniu płyty zagrał ponad 30 koncertów, supportował zespoły HEY i Raz Dwa Trzy, został zaproszony do nagrania koncertu telewizyjnego w ramach programu TVP2 Made in Polska oraz sesji w ramach projektu Leszka Biolika Otwarta Scena.

Skubas z zespołem na żywo to wulkan emocji i prawdziwe, mocne przeżycie. Grana przez nich muzyka to gitarowe brzmienia o szczególnym folkowym i mocno grunge’owym charakterze. W swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z niezwykłym głębokim wokalem, tworząc melodyjne piosenki z prawdziwymi tekstami, które chwytają za serce. W produkcji Skubas postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń. Wilczełyko wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Wśród gości w nagraniu płyty udział wzięli: EMADE, Wojtek Sobura, Julia Iwańska i Key Fox. Za mix i mastering odpowiada Andrzej Smolik.


Wywiad ze Skubasem przeprowadzony podczas jego ostatniej wizyty w Szczecinie


Strona wydarzenia na portalu Facebook


Bilety: 25zł w przedsprzedaży, 30zł w dniu koncertu

Punkty przedsprzedaży:
- IMPERIUM – al. Boh. Warszawy 34/35
- CHR Galaxy – II piętro – Cyfra +, stoisko Soft Electronic
- CIKiT – ul. Korsarzy 34
- CIT – ul. Niepodległości 1
- Migacz Travel – al. Boh. Warszawy 83

Rezerwacje internetowe:
- bilety.fm
- kupbilecik.pl

Koncert w ramach 22. Europejskiego Festiwalu Filmów Dokumentalnych dokumentART

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również