Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Smolik i Kev Fox w hali Opery

Gdzie: 
Hala Opery na Zamku, ul. Energetyków 40
Data wydarzenia: 
Czwartek, 19 Listopad, 2015 - 19:00
Za ile: 
69/79/89/99 zł

Po ponad 4 latach Andrzej Smolik wraca do Szczecina. Tym razem wraz z Kevem Foxem zagrają koncert w ramach wspólnej trasy koncertowej promującej ich album "Run".

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym.

 

W efekcie powstał utwór "L.O.O.T.", który znalazł się na „4" Smolika. Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu "L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

 

Obecnie Kev Fox i Smolik pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór „Run". Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Foxa przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż.
 

 

Bilety w cenie 69/79 zł (w przedsprzedaży) i 89/99 zł (w dniu koncertu) do nabycia na bilety.fm.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Przed koncertem, o godzinie 16:30 w Empiku Kaskada (ul. Niepodległości 36), odbędzie się spotkanie z Artystami. 

 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również