Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Smyczki na dachu, czyli koncert BNO w niecodziennym miejscu

Gdzie: 
Galeria Kaskada, parking - poziom P3 (4 piętro)
Data wydarzenia: 
Piątek, 19 Czerwiec, 2015 - 20:30
Za ile: 
Bezpłatnie

W piątek, 19 czerwca o godz 20:30 Baltic Neopolis Orchestra zagra wraz z portugalskim solistą Emanuelem Salvadore w niecodziennej scenerii dachu Galerii Kaskada. Będzie to jednocześnie inauguracja RPO – Rozwijamy Region w Dobrym Tonie. Baltic Neopolis Festival.

Takiego wydarzenia jeszcze w Szczecinie nie było. Na dachu centrum handlowego powstanie scena, z której na całe miasto rozebrzmią smyczki orkiestry kameralnej. Baltic Neopolis Orchestra oraz znakomity, portugalski solista Emanuel Salvador przygotowali na ten specjalny wieczór lekki repertuar, w którym nie zabraknie powszechnie znanych, przyjemnych motywów muzycznych. Ulokowana na leżakach i krzesełkach publiczność usłyszy m.in. Odgłosy wiosny Johanna Straussa, Tango Jalousie Jacoba Gade czy Czardasza Vittorio Monti.

 

Koncertem Smyczki na dachu w Galerii Kaskada Baltic Neopolis Orchestra rozpocznie letni festiwal muzyki kameralnej RPO – Rozwijamy Region w Dobrym Tonie. Baltic Neopolis Festival, który odbędzie się w dniach 19.06 – 24.08. 2015 r. w wielu miastach województwa zachodniopomorskiego.

 

Baltic Neopolis Festival jest inicjatywą, która ma swą genezę w realizowanym do tej pory z wielkim powodzeniem projektem Rozwijamy Region w Dobrym Tonie, któremu BNO nadaje w tym sezonie nową formułą, festiwalową właśnie. Tegoroczna edycja stanowić będzie początek zupełnie nowego cyklu, jednak już teraz do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wybitni artyści z Europy i ze świata: z Wielkiej Brytanii, Danii, Czech, Słowacji, Węgier, Portugalii czy Japonii.

 

Tegoroczna odsłona festiwalu, podobnie, jak poprzednie edycje cyklu Rozwijamy Region w dobrym tonie jest współorganizowana przez samorządy regionu zachodniopomorskiego. Zawiera również wkład finansowy miast-współorganizatorów.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny,

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Materiały prasowe

Zobacz również