Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Spotkanie z Jerzym Stuhrem

Gdzie: 
Książnica Pomorska, Sala pod Piramidą
Za ile: 
bezpłatnie

Jerzy Stuhr, wybitny aktor filmowy i teatralny, reżyser i wykładowca oraz rektor PWST w Krakowie będzie gościem Książnicy Pomorskiej. Zapraszamy serdecznie na spotkanie w piątek 13 września 2013 o godz. 16 do Sali pod Piramidą.

Spotkanie będzie okazją porozmawiania z wielkim artystą i wielkim człowiekiem. Aktor zaprezentuje m.in. książkę „Tak sobie myślę” (Wydawnictwo Literackie 2012).

”Gdy jesienią 2011 roku pojawiła się informacja o poważnej chorobie Jerzego Stuhra, cała Polska wstrzymała oddech. Uwielbiany przez publiczność aktor rozpoczął walkę o życie... i zaczął pisać. W zeszycie podarowanym przez córkę niemal każdego dnia, w szpitalu i w domu, w każdej wolnej chwili spisywał swoje myśli, refleksje i obserwacje. Tak powstał niezwykły dziennik, który jest nie tylko zapisem walki, ale też świadectwem miłości do życia. We wszelkich jego przejawach. Jerzy Stuhr komentuje w „Tak sobie myślę”... aktualne wydarzenia polityczne w Polsce i Europie, czasem z przekąsem, a czasem bardzo serio śledzi wydarzenia sportowe. Ale najwięcej miejsca poświęca kulturze. Pisze o swej karierze i swej aktorskiej misji, zastanawia się, co to znaczy być aktorem we współczesnym świecie. Momentami zamienia się nawet w krytyka filmowego i dogłębnie analizuje oglądane filmy”. (za wydawnictwoliterackie.pl)

Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również