Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Szczecin Razem dla Asi - charytatywny koncert w 13 muzach

Gdzie: 
13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 23 Kwiecień, 2016 - 19:00
Za ile: 
Wstęp wolny

Pomaganie jest fajne. Szczecińscy muzycy postanowili połączyć siły, by pomóc w zebraniu pieniędzy na leki i rehabilitację chorej na raka Asi. Nie trzeba chyba zachęcać, byście wyrali się w sobotę i dorzucili co nieco do puszki. Pamiętajmy - dobro powraca.

Asia Kłosińska ze Szczecina jest mamą 6 letniego Lucasa i żoną Elvio. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej raka i od tej pory dzielnie walczy z nawrotami choroby, którą już pokonała dwa razy.

 

Niestety tylko część leków, które musi przyjmować jest refundowana, a po wyczerpującej terapii potrzebna jest długa i konsekwentna rehabilitacja. Dlatego przyjaciele Asi zdecydowali, że zorganizują koncert charytatywny i licytację cennych skarbów ze zbiórką pieniędzy na dalsze leczenie.

 

Wstęp na koncert jest wolny, bo najważniejsze jest, żeby jak najwięcej osób przybyło i zasiłlio zbiórkę dorzucając się do puszki przy wejściu.



W sali kominkowej wystąpi Marita Alban Juarez Quartet, czyli Marita (wokal), Dominik Wania (fortepian), Andrzej Święs (bas), Manolo Alban Juarez (perkusja) oraz gościnnie Łukasz Korybalski (trąbka) i Radosław Nowicki (saksofon).

 

 

Jako goście specjalni, po koncercie Marity, w krótkim secie wystapią Łona i Webber.

 

 


Oprócz zasilenia gotówką puszki na koncercie można dokonywać wpłat wcześniej i później na rachunek bankowy: 

51203000451170000005530910 (BGŻ BNP Paribas)
Zbiórkę prowadzi Chorągiew Zachodniopomorska ZHP, ul. Ogińskiego 15

Całość oczywiście przeznaczona jest na leczenie i zwolniona z podatku.
Prosimy o dopisek "JOANNA"

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez SzczecinGłówny.org

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również