Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

TABU w Słowianinie

Gdzie: 
Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
Data wydarzenia: 
Sobota, 27 luty, 2016 - 20:00
Za ile: 
20/30 zł

W związku z wydaniem nowego albumu TABU wyrusza w trase koncertową aby promować to wydawnictwo. Oprócz premierowych piosenek na koncertach będzie można usłyszeć stare sprawdzone hity zespołu takie jak "Tyle mam", "Sarny", "Jak dobrze cie widzieć" czy "Nie chcę Umierać".

Zespół Tabu powstał w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża. Na koncie zespołu są trzy studyjne płyty "Jednosłowo" - 2006, "Salut" - 2009, "Endorfina" - 2012 oraz jeden album koncertowy z Przystanku Woodstock, na którym zespół zagrał w 2014 roku.

 

 

Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie i na bilety.fm.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również