Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Teksański blues we Free Bluesie

Gdzie: 
Free Blues Club, al. Powstańców Wielkopolskich 20
Data wydarzenia: 
Piątek, 20 Listopad, 2015 - 21:00
Za ile: 
60/80 zł

Piątkowy wieczór 20 listopada we Free Bluesie będzie należał do teksańczyka Jim Suhler i towarzyszącego mu zespołu Monkey Beat. Start koncertu o 21:00.

Gitarzysta rodem z Tekasu – Jim Suhler – na profesjonalnej scenie muzycznej obecny jest już od lat 80. Pozwoliło mu to współpracować z takimi artystami jak: George Thorogood, Johnny Winter, AC/DC, Buddy Whittington, Billy F. Gibbons, Joe Bonamassa, Elvin Bishop czy Buddy Guy. Mieszka w Dallas i często grywa w dużych teksańskich miastach, głównie Dallas i Forth Worth, wraz ze swoim zespołem “Jim Suhler & Monkey Beat.” Chętnie koncertuje także w Kanadzie i pozostałych częściach USA. Udało mu się zdobyć dużą grupę fanów w Europie, przede wszystkim w: Holandii, Danii, Norwegii, Anglii i Irlandii.

 

 

Obecny skład Monkey Beat obejmuje: Shawna Paresa na instrumentach klawiszowych i akordeonie (od 2000 roku), Christophera Alexandra na basie (od 2014) i Beau Chadwella na instrumentach perkusyjnych (od 2011). Wsród byłych członków zespołu warto wspomnieć o perkusistach Jimmy’m Morganie i Paulu Hollisie oraz basiście i wokaliście Carltonie Powellu (współzałożycielu zespołu).

 

Od 1999 roku Jim Suhler działa jako gitarzysta zespołu George Thorogood & The Destroyers, wspomagając ich zarówno w trakcie koncertów, jak i w studiu nagraniowym.

 

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Bilety w cenie 60 zł (ulgowe) i 80 zł (normalne) do nabycia w klubie i na bilety.fm.

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również