Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Wielkie otwarcie Ceglanej

Gdzie: 
Ceglana, ul. Owocowa 14
Data wydarzenia: 
Piątek, 13 Maj, 2016 - 18:00
Za ile: 
Bezpłatnie

Nowe miejsce na szczecińskiej mapie otwiera się już w najbliższy weekend (13 i 14 maja(. Ceglana pub | bistro | cafe mieści się w owianych wieloma tajemnicami fortach Baterii Północnej. To część fortyfikacji miasta z połowy XIX wieku. Na otwarciu pubu dwukrotnie wystąpi duet OHO!KOKO. Koncerty rozpoczną się o 20:30.

„Ceglana” to nowy lokal na mapie Szczecina, który mieści się w owianych wieloma tajemnicami fortach Baterii Północnej. To część fortyfikacji miasta z połowy XIX wieku. Historia tego miejsca sięga 1848 roku. Dziś to jedna z nielicznych, tak dobrze zachowanych pamiątek po czasach, gdy Szczecin był potężną fortecą.

 

Dzięki dużym i ciekawym przestrzeniom, „Ceglana” idealnie wpasowuje się w miano pubu, bistro i kawiarni. Unikalny układ lokalu sprawia, że każdy znajdzie dla siebie przytulny kąt. Doprowadzenie naszych wnętrz do obecnego stanu zajęło wiele długich miesięcy, ale udało nam się uzyskać efekt o jakim marzyliśmy. Gdy wychodzi słońce, w ruch idą nasze ogródki, których unikalności wiele miejsc może nam pozazdrościć. Głęboko wierzymy, że nawet najbardziej wybredni klienci w „Ceglanej” poczują się wyjątkowo.

 

Każdy znajdzie tutaj dla siebie coś dobrego. Oprócz ciekawego wystroju możemy pochwalić się szeroką gamą serwowanych alkoholi, nietuzinkowym menu oraz nieprzypadkowo wyselekcjonowaną muzyką, która w „Ceglanej” jest nieodłącznym elementem każdego wieczoru. Do naszej muzycznej kolekcji co jakiś czas dołączamy muzykę na żywo, która wykonywana przez zapraszanych artystów wspaniale wypełnia fortowe wnętrza.

 

Mocnym atutem lokalu będzie serwowanie autorskich drinków, lemoniad i smoothies. Do ich przygotowania wykorzystywane będą własnej produkcji syropy na naturalnych składnikach, o ciekawych i świeżych smakach. Syropy te będą gotowane w naszej kuchni każdego dnia, by dostarczać klientom zawsze najlepszych, nowych doznań smakowych.

 

Najciekawszymi pozycjami w menu, o których mowa powyżej będą:
- Lemoniada bazyliowa, lemoniada pietruszkowa, lemoniada różana
- Exotic smoothie, Cookies smoothie
- shoty – bazyliowy, korzenny, cytrynowy
- autorskie drinki jak np. Margerita waniliowo-truskawkowa czy Martini tymiankowo-arbuzowe

 

Po kilku latach żmudnej pracy Ceglana ruszą pełną parą. Startuje weekendem otwarciowym 13-14 maja. Oba wieczory uświetni występ przezdolnego szczecińskiego duetu OHO!KOKO, który pokaże gościom swoje dwa oblicza. Symboliczne otwarcie drzwi nastąpi w piątek o 18:00 :) Oba koncerty rozpoczną się o 20:30.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również