Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

World Music - Muzyka Świata w TRAFO

Gdzie: 
TRAFO Trafostacja Sztuki, ul. Świętego Ducha 4
Data wydarzenia: 
Niedziela, 11 Październik, 2015 - 18:00
Za ile: 
50 zł

11 października w TRAFO Trafostacji Sztuki wystąpi duet Staśkiewicz-Meisinger. 

 

 

Krzysztof Meisinger w opinii wielu krytyków muzycznych, jak i melomanów z całego świata, jest jednym z najbardziej fascynujących i charyzmatycznych młodych gitarzystów klasycznych. Występuje z takimi gwiazdami jak Sumi Jo, Philharmonia Quartet Berlin, Academy of St Martin in the Fields czy PKF-Prague Philharmonia.

 

Podczas koncertu artyście towarzyszyć będzie Anna Maria Staśkiewicz, skrzypaczka światowej sławy Orkiestry Sinfonii Varsovii, laureatka III nagrody Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu.

 

Od czasu powstania, zespół koncertuje zarówno jako duet jak i z orkiestrami, występując w całej Polsce, jak i za granicą. Duet Staśkiewicz-Meisinger staje się także inspiracją dla wielu kompozytorów, którzy dla nich piszą nowe utwory.

 

Podczas koncertu promowany będzie najnowszy album Krzysztofa Meisingera pt. „ASTOR”, który został nagrany z towarzyszeniem orkiestry Sinfonia Varsovia.

 

Program:

Manuel de Falla - Canciones Espagnolas

Bela Bartok - Tańce rumuńskie

Marek Pasieczny - 3 Melodie ludowe

Astor Piazzolla - Tango Suite

Astor Piazzolla - Historia Tanga

 

 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej (al. Wojska Polskiego 64) i na bilety.fm.

 

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Foto: 
Mat. prasowe

Zobacz również