Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Wulkan eksploduje w Hormonie

Gdzie: 
Hormon, ul. Monte Cassino 6
Data wydarzenia: 
Czwartek, 7 Listopad, 2013 - 19:00
Za ile: 
25/30 zł

W poniedziałek 4. listopada na rynku pojawia się drugi album warszawiaków z Sorry Boys zatytułowany "Vulcano", którzy trzy dni później zaprezentują premierowy materiał w szczecińskim Hormonie.

Zadebiutowali w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy i recenzentów. Album promowały piosenki „Chance” i „Cancer Sign Love”, prezentowane przez liczne radiostacje, m.in. Trójkę, Eskę Rock, Radio Roxy.

 

Już przed wydaniem debiutanckiego albumu grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2008 r. piosenka Sorry Boys znalazła się na płycie „,minimax pl”, sygnowanej przez Piotra Kaczkowskiego. W tym samym roku grupa zdobyła statuetkę „Best New Band Poland” na międzynarodowym konkursie GBOB w Londynie, a w 2009 r. nagrodę „Największa Nadzieja 2009” w ramach PAM London Awards.

 

Zespół z powodzeniem koncertuje - na swoim koncie ma m.in. dwie trasy promujące album „Hard Working Classes", obejmujące największe miasta w Polsce. Wystąpili również jako gość trasy m.in. Hey i Brodki oraz jako support Jassie Ware i I Blame Coco. Sorry Boys wystąpili m.in. na takich festiwalach jak Open’er Festival, Jarocin, Męskie Granie i Seven Festival. Wyjątkowym wydarzeniem w biografii Sorry Boys był koncert podczas pokazu kolekcji Macieja Zienia w Soho Factory w 2011 r., który był szeroko komentowany w branży modowej.

 

Obecnie Sorry Boys przygotowują się do promowania drugiego albumu, którego premiera będzie mieć miejsce 4. listopada. Zwiastunem nowego materiału jest singiel „The Sun”. Piosenka trafiła na listy przebojów i playlisty m.in. Trójki, Eski Rock i Radia Roxy.

 

Skład zespołu:

Bela Komoszyńska - głos, instrumenty klawiszowe
Tomasz Dąbrowski - gitary
Bartosz Mielczarek - bas
Piotr Blak - gitara, instrumenty klawiszowe
Maciek Gołyźniak - perkusja 

 

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu) do nabycia na stronie bilety.fm oraz w klubie.

Foto: 
Mat. organizatora

Zobacz również