Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Wyjątkowy rejs okrętem Marynarki Wojennej RP dla zwycięzców gry miejskiej „Operacja BHMW 2015”

Gdzie: 
Hol Starej Rzeźni na Łasztowni (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14)
Data wydarzenia: 
Sobota, 27 Czerwiec, 2015 - 08:00 do 15:00
Za ile: 
wstęp wolny

W najbliższą sobotę (27 czerwca) po Szczecinie będą krążyć szpiedzy przygotowujący atak na miasto od strony wody. Każdy może pokrzyżować ich niecne plany i wygrać niepowtarzalną nagrodę, jaką jest możliwość popłynięcia na jednym z okrętów Marynarki Wojennej RP.

Przed uczestnikami gry miejskiej „Operacja BHWM 2015” postawiono nie lada wyzwanie – będą musieli uratować Szczecin zdobywając mapę z planem ataku na miasto. W trakcie rozgrywki zwiedzą polskie statki badawcze, okręty Marynarki Wojennej RP i najciekawsze zakamarki Szczecina. Poznają także tajniki operowania sondą łańcuszkową oraz umiejętności orientacji w terenie przy pomocy mapy. 
 
Na najlepszych czekają nagrody – 10 osób z drużyn, które wygrają, popłynie na jednym z okrętów Marynarki Wojennej RP do Świnoujścia. Powrót do Szczecina zostanie zorganizowany przez organizatora gry miejskiej. Wygrać także będzie można praktyczne powerbanki i mapy, limitowane serie gadżetów oraz funkcjonalne upominki.
 
Udział w grze należy poprzedzić rejestracją swojego zespołu wypełniając formularz na stronie http://goo.gl/forms/MRP0zyZXAv do piątku (26 czerwca) do godziny 18:00. Ilość miejsc ograniczona!
 
W zgłoszeniu należy podać: 1. nazwę drużyny, 2. imiona i nazwiska oraz wiek każdego z uczestników, 3. numer kontaktowy i adres e-mail Kapitana drużyny (w przypadku niepełnoletnich uczestników dane kontaktowe opiekuna).
 
Rejestrowane zespoły powinny składać się z 5 osób, zaś osoby niepełnoletnie (wiek minimalny uczestników to 14 lat) w zabawie uczestniczyć mogą jedynie z pełnoletnim opiekunem.
 
Dowiedz się więcej i bądź na bieżąco dołączając do wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1598495790439748/ 
 
Wszelkie pytania należy kierować pod adres e-mail: gra.miejska.szczecin@gmail.com
 
Miejsce: Hol Starej Rzeźni na Łasztowni (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14)
Data: 27 czerwca (sobota)
Początek rejestracji drużyn: 8:00
Czas gry: 9:00 – 15:00
Foto: 
mat. organizatora

Zobacz również