Komunikat o błędzie

Deprecated function: Function create_function() is deprecated w views_php_handler_field->pre_render() (linia 202 z /var/www/d7/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc).

Zostańmy św. Mikołajem dla Bubliczków!

Gdzie: 
Wspieram.to
Data wydarzenia: 
Wtorek, 15 Grudzień, 2015 - 23:45
Za ile: 
od 5 zł

Crowdfounding od pewnego czasu stał się kolejnym, obok kontraktu z wytwórnią albo odkładania przez muzyków do skarpety, sposobem na sfinansowanie wydania płyty. Szczecińskie Bubliczki zbierają właśnie środki umożliwiające im wydanie swojego trzeciego krążka zatytułowanego „Turbofolk”. Jeśli do 15. grudnia chłopaki uzbierają brakującą kwotę, już wkrótce muzyka szczecinian zawładnie naszymi głośnikami.

„Turbofolk” ma ujrzeć światło dzienne w połowie lutego przyszłego roku. Mawiają, że trzecia płyta to najbardziej dojrzałe i dopracowane „dziecko”. Bubliczki podzielają tę opinię i chcą z naszą pomocą wydać na świat kolejnego potomka. Mają już materiał, który zawarli w trzynastu kompozycjach. Autorem muzyki i większości tekstów jest lider formacji, Mateusz Czarnowski. Na grupę składają się znakomici muzycy, którzy na bałkańskich rytmach „zjedli zęby”, czego dowodem mogą być słowa Johannesa Theurera wypowiedziane podczas przyznania Bubom III miejsca w konkursie na Folkowy Fonogram Roku 2013:  "Wpływy klezmerskie i bałkańskie można ostatnio uznać za standardową część repertuaru zespołów w całej Europie. Jednak rzadko kiedy jakiś zespół wykonuje muzykę tego rodzaju tak świeżo i solidnie jak Bubliczki. Szczególnie sekcja dęta jest świetna, co miało pozytywny wpływ na aktywny i dynamiczny charakter całego krążka. Album jest jednocześnie poukładany oraz szalony. Aranżacje instrumentów dętych nie są w guście radosnej muzyki do picia, co zdarza się nader często (...) Pomysły muzyków bez problemu przekładają się na ich umiejętności. Bubliczki lubią to, co robią. Zresztą ja też lubię to, co robią".

 

 

Wspierając zespół określoną kwotą, możemy otrzymać w zamian przeróżne fanty. Od wlepek i magnesów z logiem zespołu, przez „Turbofolk” zarówno w formie cyfrowej jak fizycznej, okraszoną logiem bieliznę damską znaną z koncertów po lekcję z muzykami czy prywatny koncert.


Jeżeli lubicie dobrą muzykę, to pewnie już wsparliście chłopaków, ale nic nie stoi na przeszkodzie zostania ich świętym Mikołajem i dorzucenia czegoś ekstra. Może ktoś z bliskich chciałby dostać wyjątkowy prezent w postaci lekcji gry albo koncertu? Wiele osób chciało lub chce przekonać się, jak wygląda życie w trasie. To wszystko może stać się faktem. Tak samo jak płyta. Do jej zmaterializowania brakuje bardzo niewiele. Razem możemy to zrobić. Mamy czas do 15. grudnia.

 

Strona, na której można wspomóc zespół

Profil grupy na Facebooku

Foto: 
Hubert Grygielewicz

Zobacz również